Hakkımızda

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
efendel platform

Hakkımızda


Efendel Group içerisinde vermekte olduğumuz hizmetlerin arasında bulunan platform kiralama hizmetleri yine Efendel Group ayrıcalığı ile sunulmaktadır. Platform edinmenin firmalar açısından maliyetli olması ve kiralama hizmetinin diğer avantajlarından yararlanamıyor olmasından dolayı tercih edildiği günümüzde iş hayatında kolaylık sağlayacak çözümler ile karşınıza çıkmaktadır.

Platformlar yüksekte çalışma zorunluluğu olan işler için hem zamandan hem de işçilikten kazandıracak kolaylığı sağlamaktadır. Edinme maliyetleri oldukça yüksek olan platformların kiralanma yolu ile iş bitimine kadar edinilmesi daha çok tercih edilmektedir. 

Projenin büyüklüğü ne olursa olsun başlangıçta maliyet hesabı yapılması iş hayatının gerekliliğidir. Bu hesaplama yapılırken de sonraki planlamalar öngörülerek tablo çıkarılır. Platform kiralama yolu ile talep ettiğiniz platform dışındaki platform çeşitlerinden de yararlanmanız mümkün olduğundan sandığınızdan daha fazla fayda sağlayabilirsiniz. Platform kiralamak aynı zamanda platformun sabit giderlerinden de kaçınmak anlamı taşıdığından avantajlı bir edinim sağlamış olursunuz. Sigortası, tamir ve bakımı gibi maliyetler göz önüne alındığından bu kalemlerin kiralama firması tarafından karşılanıyor olması da diğer avantajlardandır. Tüm bakım ve onarım işleri zamanında yapılmış olmasına rağmen öngörülemeyen bir arıza durumunda mal olarak edinmiş olduğunuz platformun kullanılamayacağı süre sizin için hem zaman hem de maddi bir kayıp olacaktır. Kiralama yolu ile arıza durumunda kullanılamayacak süre size zaman kaybı olmayacaktır. Hızlı teknik destek ile çözüm üretilecek ya da ikame platform ile zaman kaybınızın önüne geçilecektir. 

Efendel Group güvencesi ile platform kiralama, konteyner, nakliyat, su deposu gibi birçok hizmetten hızlı, güvenilir ve kaliteli şekilde faydalanabilirsiniz. Birbirine bağlantılı olarak desteğini vermekte olduğumuz tüm hizmetler aynı kalite ve güvence ile sunulmaktadır. Mükemmellik ve çözüm odaklı hizmetlerimizin tamamı sizler için çözüm odaklı düşünülerek takdim edilmektedir. Bizimle tanışmanız ile başlayacak süreç memnuniyetiniz ile sonuçlanacaktır. 


+90 232 478 1 666