Araç Üstü Platformlar

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Araçlarımız

arac ustu platformlar

Araç Üstü Platformlar


Araç üstü platform var güvenliğini tehdit unsuru olduğu ortamlarda riski ortadan kaldırmak amacıyla ve rahat çalışmayı sağlamak gayesi ile kullanılan platform çeşitlerindendir.Ulaşılması zor olan yüksek yapılarda ulaşımın kolaylaştırmayı sağlayan insan gücünün yapamayacağı işlerin yapılmasını sağlayan ve bu sayede kolaylık sunan bir platform ürünüdür.

Bilgi Talebi

Yapılacak işin niteliğine yüksekliğine ve konumuna göre değişik modelleri bulunmaktadır yatay erişim mesafeleri ortalama 20 metre, 22 metre, 23 metre, 27 metre, 30 metre, 32 metre, 36 metre, 37 metre ve 40 metrelik modelleri ile ihtiyaçlarınıza çözüm oluşturacaktır.

Kullanım açısından çok geniş sektörlere hizmet vermekte olan araç üstü platformlar dış cephe tadilatlarında boyası ve montaj tamir ve bakım gibi işlerin yapımında sıklıkla kullanılmaktadır. Plaza ya da gökdelen gibi yüksek yapıların cam temizliklerinde iş ve işçi güvenliğinin sağlanması açısından tedbirli olarak kullanılabilecek platform çeşitlerinin en güvenlisidir. 

Platformların tamamı yüksek yapılı yerlerde işlerin hızlı ve kolay olarak yapılmasını sağlamaktadır. Araç üstü platformlarda aynı özellik esasına dayanarak işlerin daha güvenli hızlı ve kolayca yapılmasını sağlayacak olan platform çeşitleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yükselebilen ayakları sayesinde platformun kendi uzana yüksekliğini ek bir yüksekliğe ulaşmasını sağlayacak özel bir yapısı vardır. Dış çalışma mekânları uygun olarak Dizayn edilmiştir. 

Efendel Group çatısı altında sizlere kusursuz ve sorunsuz hizmet vermeye amaçlamış olan Efendel platformunun araç üstü platform çeşitleri dışarıdaki yapılacak yüksek yerler işlerinizin tamamına hizmet ve çözüm üretmektedir. Efendel grup kalitesi standartlarında vermekte olduğumuz platform kiralama hizmetleri içerisinde yer alan araç üstü platform çeşitleri makas platformu çeşitleri örümcek platform çeşitleri ve eklemli platform çeşitleri ile mekânlarınızda ve iş alanlarınızda kolaylık ve hız sağlığınızı amaçlamaktadır. Gelişen tüm yenilik ve teknoloji çalışma mantığını entegre etmeyi amaçlamış olan efendi grup platform çeşitlerinin de yakından takip ini yaparak yenilenen her gelişimi araç filosuna entegre etmiştir. Yenilikçi ve dinamik iş arkadaşlarımız ile sizleri güler yüzlü çözüm odaklı ve mükemmeliyetçilik ilkesinden asla taviz vermeyen hizmetler sunmak için sizleri ağırlamaktan gurur duyuyor olacağız.
+90 232 478 1 666