Platform Kiralama Hizmetleri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
efendel platform kiralama hizmetleri

Platform Kiralama Hizmetleri


İş makinası kiralama hizmetleri arasında en maliyetlilerinden biri olan platform kiralama hizmetinin tecrübe ve kalite unsurlarını temel alan Efendel Platform tarafından sağlanması ayrıcalığını siz de yaşayın istiyoruz.

Bilgi Talebi
İş makinalarının kullanım alanı sadece inşaatlar için değil, yüksek binaların sayısı arttıkça birçok yerde konu olmuştur. Hal bu olunca platform gibi yüksek yerlerde yapılması gereken hem tehlikeli hem de özveri isteyen işlerin hızlı bir şekilde yürütülebilmesi için ayrı bir iş kolu gibi görünen kiralama hizmeti konusu ortaya çıkmıştır. İnşaat sektörü başta olmak üzere reklamcılık ve temizlik hizmeti gibi çoğu sektörün kurtarıcı olmuştur. 

Firmaların sermaye bağlamadan ve kredibilitesini kullanmadan belirli bir düzen içerisinde ödemelerini yaptığı ve gider hesabına yansıtabildiği platform kiralama hizmeti ek avantajları ile de tercih sebebi olmaktadır. Tek çeşit bir platformu demirbaş olarak edinmiş olan bir firma için farklı bir model platforma ihtiyaç duyulması gibi durumlarda platform kiralama hizmetinin bir avantajı fark edilmiş olunacaktır. Çünkü platform kiralama hizmeti ile kiralamış olduğunuz platform modelinde değişiklik yapma hakkınız saklı bulunmaktadır. Platform sayısını arttırma talepleriniz de yine yüksek maliyete girmeden platform kiralama hizmetinin ayrıcalıklarındandır. Bakım onarım ve diğer donanımsal özellikleri periyodik olarak takip edilen yeni nesil araçlar ile işlerinizin aksamadan sorunsuzca halledilmesi garanti altına alınacaktır. Yine avantajlar sıralandığında araç filosuna ek olarak bünyemizde yer alan yedek parça stoğu ile araçlarda oluşması öngörülemeyen arıza durumlarında hızlı müdahale ile çözüm sağlanacaktır. 

Platformu demirbaş olarak edinmiş olmanız durumunda bu yedek parça stoğu için ayrıca maliyet oluşturmanız gerekecektir. İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusundaki tüm duyarlılığımız ile araçlarımızda tam donanıma ek olarak yüksek güvenlik ile teslimatlar gerçekleştiriyoruz. 
En başta bahsettiğimiz üzere kalite ve tecrübe birlikteliği ile işletmeler için kısa ve uzun vadeli platform kiralama konusunda da Egendel Group ayrıcalığını doyasıya yaşamanız için tüm emek ve gayretimizle çalışmaktayız. Başında bulunduğumuz her işin en doğrusu ve en gereklisi için her geçen gün yenilenen teknolojiye uyum sağlayarak hızlı ve sorunsuz çözümler üretiyoruz. 


+90 232 478 1 666