Makas Platformlar

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Araçlarımız

makas platformlar

Makas Platformlar


Makaslı platformlar diğer platformlara göre daha dar alanlarda rahat hareket etmeyi sağlayan esnek bir hareket kabiliyetine sahiptir. Platform çeşitleri arasında en dar alanlarda yine yüksek kaldırma kabiliyeti olan platformlar arasında bulunduğundan oldukça talep görmektedir.

Bilgi Talebi

Kaldırma kuvvetinin yüksek olması sebebiyle ve dar platformunun da yapısal özelliği sayesinde daha fazla kaldırma yapabilmektedir. İç ya da dış mekan farkı olmaksızın her alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Çok düşük gürültülü çalışıyor olması sebebiyle ve kaymayan aynı zamanda da iz yapmayan tekerlekleri sayesinde hassas zeminlerde bile güvenilir bir şekilde kullanılabilmektedir. şantiye ortamlarında iç ve dış ortamlarda Çelik alüminyum elektrik mekanik havalandırma boya temizlik enerji reklam medya iletişim mimarlık mühendislik restorasyon dekorasyon ve izolasyon gibi birçok hizmet sektörüne konu olan alanda kullanımı mümkün ve işlevseldir. İç ya da dış mekan temizliğinin konusu olduğu ya da taşımanın söz konusu olduğu yerlerde büyük platformların giremeyeceği ya da rahat hareket edemeyeceği ortamlarda alternatif ve kurtarıcı bir platform çeşidi olarak makas platformlar karşımıza çıkmaktadır.

Çalışma yükseklikleri 8 metreden başlayıp 27 metreye kadar ulaşabilmektedir. Farklı ağırlık ve yükseklik kapasitelerinin sahip makas platformlar çalışmanın niteliği ve kaldırılması planlanan yükün ağırlığına göre uygun olanları içerisinden tercih edilmelidir. Makaslı platform var akülü ya da dizel olarak iki farklı yakıt türüne sahiptir. Yakıt türleri ile beraber kaldırma kuvvetleri ve yükseklikleri de değişiklik göstermektedir.

Platform kiralama avantajları içerisinde yer verdiğimiz alternatif platformlardan yararlanmanız gerektiği durumlarda değişiklik yapmak esasına dayanarak makaslı platformlar tercih edebilirsiniz. Efendel platform olarak Efendel Group çatısı altında vermiş olduğumuz tüm hizmetler kapsamında makaslı platform darın kiralanması konusunda da aynı incelik ve hassasiyet ile sizlere çözümler üretmekteyiz. Araç filomuz da yer alan makas platformların farklı çeşit ve alternatiflerinin tamamına kısa sürede ve uygun fiyat ile kiralama yapabilirsiniz. İşinde uzman ekip arkadaşlarımız ile operatörleri operatörsüz olarak sağlayabileceğiniz kiralamanın sonuçlarından memnun kalacağınızdan eminiz. platform çeşitlerinin tamamının filosunda bulundurmayı misyon edinmiş olan Efendel platform makaslı platform çeşitlerinin de tamamını fiyat filosunda bulundurarak sizlere hızlı ve kesin çözümler sağlayacaktır.

+90 232 478 1 666